Хто на справді вам потрібен садівник чи працівник в саду, та в чому різниця?

Це питання турбує багато власників. Знайти на нього відповідь можна лише маючи певні вміння і досвід.

Хто такий садівник?

Робота садівника частіше припадає на теплу пору року, дощову погоду та під відкритим небом. Садівник -  це людина, яка може поєднувати фізичну і розумову працю по догляду за садом, а робітник в саду - це гарний виконроб який швидко і вдало може виконати різні операції в саду та деякі роботи по господарству.

Як правило, робітникам важко вдається планування та визначення хвороб, шкідників в саду. В цьому ми вам допоможемо.

Садівник повинен мати багаж знань з хімії, біології, дендрології, ботаніки, архітектури, геометрії та психології. Садівник частково повинен бути художником з добрим смаком, щоб вдало підтримувати сад у заданій ландшафтним дизайнером формі.

Ваш сад повинен підтримуватись та розвиватись протягом всьго часу його існування.

Як його знайти?

Багато працюючи і отримуючи певні статки, кожен господар маєтку або дачної ділянки хоче і може мати власного садівника. Сад - це відпочинок, краса, задоволення.

Лев Платонович Симеренко казав: “Хто дихає садом, той дихає здоров’ям, поезією, молодістю, життям, довголіттям.

Щоб не зробити помилку і не довірити сад делітантам потрібно звертатися до фахівців цієї справи. Вони мають досвід та рекомендації. Ви можете звернутися до мене, або до будь якого іншого спеціаліста.

Рекомендовані правила по підбору персоналу:
  1. вибираючи садівника проводьте психологічне тестування;
  2. садівник повинен мати базові знання з агрономії та дендрології, це легко провірити задавши пару елементарних питань;
  3. садівник повинен працювати згідно ритмів життя господарів (будинок вихідного дня: основні роботи, покос газону та прибирання в саду проводяться в будні дні).
  4. садівник повинен гарно ставитися до тварин та мешканців Вашого саду;
  5. щоб вибрати садівника ми проводьте стажування садівників та провіряйте їх навички. Як правило, більшість садівників пройшовши услу співбесіду не знаюсть елементарних правил роботи з садовою технікою.

Звертайтесь до мене за консультацією. Я пораджу Вам як правильно вибрати садівника та навчу його працювати в Вашому саду. Врахую всі ваші побажання, специфіку вашого саду та його мешканців.